![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/02/IMG-efb8155afa9abbd87debbac9beac526f-V-620x310.jpg)
Бурій Дар’я, вихованка гуртка “Біологія людини” міської станції юних натуралістів м. Миколаєва, учениця 10 класу Миколаївської гімназії №41 брала участь в обласному конкурсі-захисті робіт учнів-членів МАН, секція “Охорона довкілля та раціональне природокористування”.
Юннатка посіла ІІІ місце, захистивши роботу “Вирощування пекінської капусти сорту Гранат і БілокоF, в умовах Миколаївської області”
Дар’я, вітаємо з перемогою та бажаємо подальших успіхів!