![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/02/DSC_0331-620x310.jpg)
В Палаці творчості діти і педагоги вшанували пам’ять Небесної сотні. Вихованці «народного художнього колективу» театру «Мрія» нагадали, що на шляху до незалежності український народ завжди приносив у жертву своїх найкращих синів і дочок. У цьому довгому списку є і Герої Небесної Сотні. Саме вони зуміли рішуче стати до боротьби із злом, заплативши за перемогу надвисоку ціну – власне життя. Ми віримо в мирне життя України і намалювали його у своїх мріях і думках разом з вокальним колективом «Melodykids»