![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/04/91879209_244030253387759_9064679214380220416_o-620x310.jpg)
Хто б міг здогадатися, що карантин змусить швидко перелаштуватись і блискавично освоювати нові форми навчання.
Дистанційні заняття у “Народному художньому колективі” вокальному об’єднанні “Відлуння” Дитячого Центру позашкільної роботи Корабельного району м. Миколаєва(директор Тетяна Турчак), не тільки змушують шукати нові підходи, але і приносять нашим вихованцям радість одночасного спілкування, і смішні, навіть кумедні моменти під час відео – конференцій.
Вчимося та шукаємо нові, цікаві, творчі знахідки, які б давали можливість для проведення занять вокальних ансамблів.