![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/05/00-4-620x310.png)
Керівник театрального гуртка «Бенефіс» Зацеркляна О.А., разом з вихованцями проводили заняття на розвиток пам’яті та грали у гру “Епізод з мультфільму”, а також змагались за перемогу у театральній вікторині.Старша група театрального гуртка відправилась у віртуальну подорож до світу відомих театрів, таким чином провели цікаве та пізнавальне заняття. Детальніше познайомились та дізнались багато цікавого про Миколаївський академічний український театр драми та музичної комедії.