![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/08/117049124_2101069380036789_8625058548956280608_n-444x310.jpg)
Закінчився час відпочинку і педагоги ДЦ активно долучились до роботи! Кожного дня в Дитячому Центрі позашкільної роботи Корабельного району йде підготовка до нового навчального року. З новими ідеями, творчим настроєм керівники гуртків обмінюються враженнями, будують плани, вивчають та закріплюють знання про новітні технології в умовах карантиних обмежень. Кожного дня педагоги ДЦ опановують та розширюють свої знання щодо дистанційного навчання. Вивчають та практично засвоюють цікаві матеріали про використання додатків GOOGLE , принципи роботи в GOOGLE ДИСК, GOOGLE Classroom, ZOOM, Facebook тощо…