![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/2fbb2bc47466d6d4c430a755e88801d5-612x310.png)
Фоміна Марія, вихованка гуртка міської станції юних натуралістів м. Миколаїв прийняла участь в обласному конкурсі “Юний дослідник” та посіла І місце у номінації «Тваринний світ». Тема роботи “Ефективність додавання гороху посівного в раціон годуючих кролематок породи сірий велетень”.
Дякуємо Крептюк Ірині Анатоліївні, керівнику гуртка “Юні фермери”, яка підготувала учасницю-переможця!
Бажаємо подальших творчих здобутків!