![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/08/FB_IMG_1629876922318-620x310.jpg)
Щорічне святкування Дня Незалежності України стало доброю і почесною традицією творчої родини Будинку творчості дітей та юнацтва Інгульського району. Дивовижно талановиті вихованці і креативна команда осередку дитячої культури Інгульського району зустрічали маленьких і дорослих мешканців міста Миколаєва святково-концертною програмою «Тобі мій край – і мужність, і краса!».
Цьогоріч, святковий концерт був представлений у нетрадиційному форматі, де захопливі виступи на сцені просто неба сполучались із творчими локаціями-майстернями на майданчику біля Будинку творчості.