![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/IMG_20220127_135623_963-620x310.jpg)
27 січня – Міжнародний день пам‘яті жертв Голокосту. Культорганізатори Будинку творчості Інгульського району провели тематичний урок у формі історичного портрету «Голокост – трагедія всесвіту» для здобувачів освіти ЗЗСО №11. Під час зустрічі нагадали вихованцям про події того часу, віддали шану тим людям, які в тяжкі часи не забували про людяність та допомагали один одному незалежно від расової приналежності. Під кінець уроку вшанували пам‘ять жертв Голокосту хвилиною мовчання.