![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/11/Dosvid-620x300.jpg)
Під час обласного онлайн-семінару заступники директорів закладів професійної (професійно-технічної) освіти ознайомили своїх колег з власним підходом до забезпечення передумов для якісної організації виховної роботи.
Тетяна Лемещенко (Вище професійне училище суднобудування м. Миколаєва) акцентувала увагу на посадових обов’язках та моделі професійної компетентності заступника директора ЗП(ПТ)О з навчально-виховної роботи.
Тетяна Тулейбич (Миколаївський професійний промисловий ліцей) окреслила орієнтовні вимоги до планування виховної роботи в ЗП(ПТ)О.
Ірина Ярощук (Миколаївський професійний машинобудівний ліцей) ознайомила з аспектами організації самоосвіти заступника директора ЗП(ПТ)О з навчально-виховної роботи.
За інформацією закладів