Стартувала комунікаційна кампанія про реформу професійної освіти «Ми змінюємося»

mon.gov.ua

15 грудня 2021 року розпочалася комунікаційна кампанія у сфері професійної освіти «Ми змінюємося». Кампанія націлена розповісти учням, їхнім батькам і бізнесу про зміни у професійній освіті.

«Реформа неможлива без комунікації. Можна роками робити зміни, але якщо не говорити про них у публічному просторі, їх просто не існуватиме. Сьогодні ми запускаємо комунікаційну кампанію про зміни у професійній освіті, щоб нагадати українському суспільству про перемоги, яких ми досягнули з початку реформи. Розповісти, якими ми є зараз: з новою технікою, навчальними програмами, сотнями пратнерств із бізнесом і десятками училищ, які відправляють учнів на стажування за кордон. Ми хочемо, щоб “ми змінюємося” лунало в кожній українській автівці, у кожному профтесі, закарбувалося в головах наших школярів та їхніх батьків», – зазначив заступник Міністра освіти і науки Ігор Гарбарук.

Кампанія передбачає інформаційні та рекламні матеріали у FacebookTelegramInstagramTwitter, Tik-Tok і Youtube. У точках дотику з цільовою аудиторією будуть розміщені рекламні постери, а слухачі кращих радіостанцій країни зможуть дізнатися успішні історії працевлаштування учнів у розважальному форматі.

Матеріали розповідають про переваги професійної освіти для кожної з цільових аудиторій:

  • для учнів – швидке отримання професії;
  • для батьків – можливість допомогти дитині стати самостійнішою;
  • для бізнесу – отримати професійних фахівців.

Кампанія триватиме до кінця грудня 2021 року.

Організаторами комунікаційної кампанії є Міністерство освіти і науки спільно з Інститутом модернізації змісту освіти,  Pr-агентством Press Association UA, медійною агенцією MediaHub  та діджитал агенцією InPrime.