Миколаївські школи отримали подарунки за екологічну відповідальність

Переможці Конкурсу «ЕКО-ШКОЛА РОКУ 2019» та Першого всеукраїнського конкурсу соціальної реклами серед учнівської молоді «Waste Management School Recycling 2019» використали свої грошові подарункові сертифікати та отримали подарунки.

«Сьогодні ми доставляємо передостанній подарунок, а саме комплект пуфів для обладнання холів школи для гарного проведення часу школярів під час перерв. Нам ще залишилось закупити останній подарунок – саженці сакур для створення зеленої алеї на території Академії дитячої творчості, але це буде трохи пізніше, адже дерева школярі планують висаджувати на прикінці вересня. В нас дуже приємна місія вручати подарунки школам, сподіваюсь що це буде новим ковтком мотивації для наших лідерів екопатрулів у новому навчальному році»- зазначила Анна Ганжул, співавтор проекту, керівник проектів КУ «Агенція розвитку Миколаєва».

Переможці Конкурсу «ЕКО-ШКОЛА РОКУ 2019», перше місце – ЗОШ № 32, виграли сертифікат на 12 тисяч гривень та за ці кошти придбали нове музичне обладнання для проведення більшої кількості екологічних активностей у школі. Друге місце посіла ЗОШ №45, яка отримала сертифікат на 5 тисяч гривень, і використала їх також для оновлення музичного обладнання. Третє місце — Миколаївська гімназія №4, отримала 3 тисячі гривень, які використала для купівлі арт-лавочки. Ця лавка стане початком нового еко-лекторію під відкритим небом.

«Спочатку ми не вірили, що серед таких великих шкіл міста наша школа зможе зайняти перше місце та отримати звання «ЕКО-ШКОЛА РОКУ 2019». Ми активно працювали нашим патрулем над впровадженням проекту у школі, до нас доєднались батьки. До речі навіть у літній період наші батьки та жителі, які проживають біля школи просили нашого педагога відкривати контейнери для збору пластику та паперу, таким чином за період канікул було зібрано чимало вторинної сировини – 1 контейнер пластику та 150 кг макулатури. А зараз ми хочемо організувати прибирання біля узбережжя річки неподалік школ. Під час прибирання звісно будемо сортувати відходи» – розповіла Віолетта Нертик, лідер екопатрулю ЗОШ № 32 .

Переможці Конкурсу «Waste Management School Recycling 2019» також вже придбали подарунки:

– в номінації соціальна реклама «Постер»: 1 місце – переможцем стала Миколаївська загальноосвітня школа №46, яка використала кошти (3000 гривень) на купівлю газонокосарки для благоустрою території школи;

– в номінації соціальна реклама «Відео»: 1 місце – перемогла Миколаївська загальноосвітня школа №22, яка отримала 6000 гривень та придбала комплет пуфів.

– в номінації «Waste Management School Recycling 2019 2.0.» – перемогла Академія дитячої творчості, яка отримала 5000 гривень та планує придбати саженці сакур для створення зеленої алеї на території школи.

Організаційно-методичне забезпечення проведення Проекту у 2019 році здійснює Міжнародний молодіжний рух School Recycling World, спільно з ГО «Let’s do it, Ukraine» та КУ «Агенція розвитку Миколаєва» за підтримки генерального партнера проекту компанії PepsiCo Україна, Миколаївської міської ради, Управління освіти Миколаївської міської ради, Департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради, Мішково-Погорілівської сільської ради.

Агенція розвитку Миколаєва

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *