![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/10/1-2-620x310.jpg)
20.10.2019 року у місті Бердянськ МСШ «Академія дитячої творчості» вітала легендарний буксир «Корець» з 46-ю річницею Дня народження корабля! Особливі подарунки вручила директор МСШ “Академія дитячої творчості” Матвєєва Ганна Дмитрівна від учнів, учителів і батьків школи командиру корабля Самойлову Олександру Сергійовичу!!!
Почесно турбуватися про моряків, які боронять береги нашої Держави!!! Радіємо можливості бути причетними до найкращих!!! Бажаємо славетному екіпажу здоров’я, наснаги, затишку у родинах і МИРУ!!!