![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/10/infektsiyni-zakhvoriuvannia.jpg)
Відповідно до листа департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 04.09.2019 №3803/04-02/01-01.16 про план заходів щодо додаткової посиленої імунізації проти кору в Миколаївській області у закладах загальної середньої освіти працюватимуть групи студентів Миколаївського базового медичного коледжу з метою розповсюдження серед учнів та їх батьків інформації з питань профілактики інфекційних захворювань (дифтерії, кору, гепатиту).