![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG_5018-480x310.jpg)
Адміністрація, педагогічний колектив, батьківська громадськість та учнівське самоврядування закладу висловлюють слова щирої вдячності Миколаївській міській раді, депутатському корпусу, управлінню освіти Миколаївської міської ради за виконання ремонтних робіт у шкільній їдальні та спортивній залі, що дає можливість покращити умови організації освітнього середовища й забезпечити реалізацію вимог НУШ.
Окрема вдячність депутату Миколаївської міської ради Шульгачу С.В., який за власні кошти подарував меблі для шкільної їдальні.