![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/ACB40344-0C8A-490E-9DA2-F9DF7D78481C-620x310.jpeg)
21.11.2019 року на базі навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Миколаївської області відбулося спеціальне навчання з питань пожежної безпеки посадових осіб, до обов’язків яких належить виконання заходів пожежної безпеки в закладі освіти.
13 керівників закладів освіти та 28 осіб, відповідальних за пожежну безпеку, підвищили свій теоретичний рівень, набули досвіду з питань організації роботи щодо попередження пожеж у підпорядкованих закладах та отримали посвідчення встановленого зразка.