![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG-9772e806d5825d4891982d295eceb62a-V-620x310.jpg)
Під час проведення новорічних та різдвяних свят 12617 дітей, які відвідують заклади дошкільної освіти, та 2738 учнів пільгових категорій (діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування; діти з малозабезпечених сімей; діти, батьки яких є учасниками АТО (ООС) або загинули у зоні АТО (ООС), загинули при виконанні службових обов’язків; діти, що навчаються в інклюзивних класах та класах для дітей із затримкою психічного розвитку, учнів спеціального навчально-виховного комплексу для дітей зі зниженим зором) закладів загальної середньої освіти за рахунок бюджетних коштів забезпечено подарунками від управління освіти Миколаївської міської ради.