![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/01/20200114_112612-2-620x310.jpg)
Сьогодні, 14 січня, у перший день Старого Нового року та на свято Василя Великого до управління освіти Миколаївської міської ради завітали з привітаннями та добрими побажаннями щедрувальники – вихованці та педагогічний колективи закладу дошкільної освіти №7 «Веселка».
Під спів гарних пісень, побажань і новорічних щедрівок гості привітали господиню та колектив управління освіти зі святом.
Щедрувальників віддячили за добрі побажання і святковий настрій подарунками та оплесками.