![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/02/86178666_1123833777791773_2708053184516980736_n-620x310.jpg)
11 лютого 2020 року відбулося засідання динамічної групи у форматі конструктивної дискусії. Обговорювали надані колегами-освітянами пропозиції до Проєкту критеріїв оцінювання освітніх і управлінських процесів закладу дошкільної освіти.
У ході спільної роботи дієві пропозиції до проєкту вносили спеціалісти дошкільної освіти м. Миколаєва:
- Романюк Ірина Анатоліївна, методист Миколаївського науково-методичного центру;
- Целіна ВікторіяАнатоліївна, керівник закладу дошкільної освіти №133.
До 21 лютого є можливість надати пропозиції та зауваження до Проєкту критеріїв оцінювання освітніх і управлінських процесів закладу дошкільної освіти на електронну адресу [email protected] (з позначкою “Дошкільна освіта”) або [email protected] (з позначкою “Дошкільна освіта”).
Висловлюємо щиру вдячність за дружній прийом, який організували спеціалісти Управління Державної служби якості освіти у Миколаївській області. Сподіваємось, що надані нашими миколаївськими колегами пропозиції будуть враховані в подальшій роботі та матимуть позитивні результати!!!