![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/02/IMG_2233-620x310.jpg)
18.02.2020 року в ЗЗСО №10 за участі представника управління Держпраці України в Миколаївській області відбулась нарада з теми «Нормативно-правова документація в закладі освіти».Головний державний інспектор управління Держпраці в Миколаївській області Артеменко Людмила Анатоліївна та Яковенко Віктор Іванович – начальник відділу захисту прав дітей управління освіти Миколаївської міської ради, розповіли присутнім про важливість розроблення документації з питань охорони праці, дотримання безпечних умов праці та створення безпечного освітнього середовища в закладі освіти.