Мер Олександр Сєнкевич привітав маленьких миколаївців з Міжнародним днем захисту дітей

1 червня в Україні відзначають Міжнародний день захисту дітей. Напередодні мер Олександр Сєнкевич разом зі своєю сім’єю відвідав Миколаївський зоопарк та привітав малечу зі святом.

У цей день в зоопарку було вельми людно, адже погода сприяла сімейним прогулянкам. Аби зробити відпочинок маленьких миколаївців більш яскравим, міський голова підготував для них приємний сюрприз – кожного пригощали морозивом. При цьому смаколики змогли скуштувати не тільки діти, а й їх батьки.

– Ми прагнемо, щоб кожний маленький миколаївець відчував себе щасливим, а світ довкола нього був яскравим та дивовижним, – сказав Олександр Сєнкевич, вітаючи зі святом.

Принагідно Олександр Сєнкевич та Володимир Топчий обговорили розвиток зоопарку. Карантинні обмеження досить відчутно вдарили по установі. І сьогодні вона потребує допомоги. Олександр Сєнкевич зазначив, що міська влада підтримає зоопарк, який давно є візитівкою Миколаєва.

– Ні в мене, ні в депутатів немає сумнівів в тому, що зоопарку необхідно допомагати. Це одна з туристичних родзинок нашого міста. Всередині року буде переглянуто бюджет і ми виділимо додаткові кошти на утримання цієї установи, – наголосив мер.

Також Олександр Сэнкевич та Володимир Топчий побували на місці, де має розпочатися будівництво літніх вольєрів «Острів звірів». Керівник зоопарку зазначив, що вони стануть домівкою для великих кішок: леопардів, ягуарів та тигрів.

– В цьому році для початку робіт з будівництва «Острова звірів» виділено близько 10 млн.грн. Сподіваюся, що найближчим часом на сесії міської ради буде вирішено проблемні питання, і ми зможемо оголосити тендер та розпочати будівництво. Плануємо, що проєкт буде завершено наступного року, коли наш зоопарк відзначатиме свій 120 день народження, – сказав мер Миколаєва.

Зазначимо, що 1 червня з нагоди свята вхід до зоопарку для дітей буде безкоштовним. Запрошуємо!

Відділ інформаційного забезпечення
департаменту міського голови

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *