![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/08/IMG-122756144db91e8fca9e2322d1a7ebf3-V-620x310.jpg)
19-21 серпня 2020 року 20 першачків пільгових категорій (діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування) отримали шкільну та спортивну форми за підтримки Миколаївської міської ради та управління освіти. Загальна сума подарунків становить 82 120 тис.грн. У цьому році майже 5 тисяч першокласників Миколаєва вперше сядуть за шкільні парти.
Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день, кожен крок.
Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні!