![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/01/Screenshot-4-655x334-1-620x310.png)
У Миколаївській загальноосвітній школі I-III ступенів № 52 зроблено ще один крок до безпечного освітнього середовища.
Протягом грудня 2020 року – січня 2021 року в школі активно тривала підготовка до ІІ семестру, проводилися ремонтні роботи.
Встановлено систему очищення питної води, бойлер та сушарки для рук перед їдальнею.
Замінено покриття старої підлоги на новий лінолеум в коридорах II поверху старшої школи і III поверху початкової школи, а також в кабінетах № 47 (англійська мова), № 48 («Захист України»). У кабінеті предмету «Захист України» відбулась історична подія. Там знято і замінено покриття, яке не мінялось 41 рік «з дня заснування школи».
Ми щиро дякуємо всім, хто приєднався до ремонтних робіт словом, ділом, думкою!!! Хочеться, щоб діти могли отримувати знання в комфортних умовах. З нетерпінням чекаємо учнів 1-11 класів в оновленій рідній школі.