У Миколаєві на дистанційне навчання відправлять 5-11 класи в усіх школах міста. З 22 березня – двотижневі канікули

У Миколаєві на дистанційне навчання відправлять 5-11 класи в усіх школах міста. Про це повідомив міський голова Олександр Сєнкевич під час звернення до громади в прямому ефірі соціальних мереж фейсбук та інстаграм. Причина – ускладнення епідемічної ситуації щодо COVID-19, при чому спостерігається зростання захворюваності саме серед дітей.

Міська влада планує затвердити дане рішення на позачерговому засіданні комісії з питань ТЕБ та НС у вівторок. Вже з середи, 17 березня, учні середньої та старшої школи вчитимуться дистанційно. 

Мер зазначив, що дитячі садки продовжать роботу в штатному режимі, з дотриманням всіх санітарних вимог.

– За минулу добу в Миколаєві на COVID-19 виявили 205 хворих. У лікарнях з ковідом перебуває 491 пацієнт. Для розуміння – це 67% від усіх хворих, що лікуються у наших медзакладах. На обліку з підозрою – 239 осіб. Загалом у місті нині хворіють 2 642 особи. Станом на вчора в Миколаєві померли 7 осіб, за останню ж добу у нас антирекорд – 10 померлих. Частіше почали хворіти діти. За три доби + 59 підтверджених випадків. 197 класів у миколаївських школах – на самоізоляції, – повідомив керівник міста. 

Через загострення ситуації низка міст в Україні переводить школярів на дистанційну форму навчання. На жаль, у Миколаєві показники теж невтішні. 

– Плануємо з цієї середи – 17 березня – відправити на дистанційне навчання з 5 по 11 клас в усіх школах міста, – підсумував мер. – Відповідне рішення розгляне комісія ТБНС найближчим часом. Учні 1-4 класів продовжують навчатися до кінця тижня. З 22 березня починаються двотижневі канікули для всіх. У травні діти навчатимуться на тиждень більше. 

Дитячі садки продовжують працювати. Як і раніше, на самоізоляцію йдуть групи, де виявлено випадки захворювання.

– Шановні миколаївці! Показники захворюваності ростуть щодня. Це не казки, а виключно статистика – мова фактів і цифр. Якщо так продовжуватиметься і далі, ми знову прийдемо до того, що було у нас навесні 2020 року. Прошу всіх відповідально поставитися до ситуації: вдягайте маски, дотримуйтесь дистанції. Бережіть себе та своїх близьких! – звернувся до громади міський голова. 

 Відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *