![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2018/12/32513282588_432c1e108f_k.jpg)
2018 році удосконалено навчально-матеріальну базу інклюзивно-ресурсних центрів та закладів освіти міста для забезпечення потреб дітей з особливими освітніми потребами.
Відповідно до програми розвитку освіти Миколаївської області на 2017-2021 рр. в інклюзивно-ресурсних центрах міста Миколаєва встановлено корекційне обладнання (інтерактивна пісочниця, інтерактивна підлога тощо). Інноваційні інтерактивні технології дозволяють розвивати реакцію, пам`ять, увагу, координацію, фантазію, включаючи елементи сенсорно-тактильної терапії. Завдяки ігровому контенту не виникає відчуття примусовості та лікування.
Для дітей, які навчаються в інклюзивних та спеціальних класах закладів загальної середньої освіти придбане навчальне, дидактичне обладнання за рахунок коштів субвенції з державного бюджету.