![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/Screenshot_1-620x310.png)
Дитячий Центр позашкільної роботи Корабельного району м.Миколаєва (директор Тетяна ТУРЧАК) вітає з Днем Соборності – єднаймося за волю! Та дарує віртуальну виставку дитячої творчості «Ми діти вільної країни – країни миру та добра!».
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
54001, м.Миколаїв, вул. Інженерна, 3Адміністратори сайту:
E-mail: [email protected]
тел. 093 186 7885 (Олег Романович)
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ