![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/03/IMG_20190328_140122-e1554006554632.jpg)
29 березня 2019 року в ЗЗСО №33 Корабельного району головним інспектором управління Держпраці в Миколаївській області Артеменко Л.А. та представником управління освіти Миколаївської міської ради начальником відділу захисту прав дітей Яковенком В.І. з нагоди відзначення в Україні Всесвітнього Дня охорони праці проведено семінар-зустріч з трудовим колективом закладу освіти з питань дотримання законодавства про працю, створення безпечних і нешкідливих умов для учасників освітнього процесу.