![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/05/60023243_2329653550612439_3292262001987813376_n.jpg)
«Зразковий художній колектив» фольклорний гурт “Барвінок” Миколаївського міського Палацу творчості учнів (керівник Квітка Ірина Сергіївна) отримав європейське визнання!!!
З 07 по 12 травня 2019 р в м.Перемишль Польща проходив ІІІ Мистецький Міжнародний фестиваль «SAMOCVITY». Наші вихованці здобули Гран-Прі, три перших місця, одне друге місце! Це справжня гордість Миколаєва та Миколаївської області!
Пишаємось вами! Бажаємо творчої наснаги, нових перемог талановитим дітям! Барвінок”, вперед до успіху!!!