![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/75233518_552710988630137_1207632966981779456_n-620x310.jpg)
У листопаді у Львові відбувся VI Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної та сучасної хореографії «Осінній листопад 2019», в якому взяли участь колективи з різних областей України. Серед них були і юні таланти Палацу творчості учнів, вихованці «Народного художнього колективу» ансамблю класичного танцю «Дивертисмент» (керівники Драгомощенко С.О. та Смикова Т.Ю.), вони вибороли Гран-прі та І місце.
Вітаємо наших переможців, бажаємо в подальшому великих успіхів, неперевершених виступів і творчої легкості!!!