Переможці ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу  з  української мови ім. П.Яцика (3, 4 клас)

3 клас

Прізвище, ім` я учасника Заклад Прізвище, ім`я,

по батькові учителя

Результат
1 Рудяк Поліна ЗОШ №4 Целікова А.С. 1
2 Савчук Катерина ЗОШ №1 Савчук К.О. 1
3 Коссе Анастасія ЗОШ №57 Федоровська Н.М. 1
4 Василенко Ангеліна АДТ Середа О.В. 2
5 Субботіна Діана ЗОШ №44 Венгер А.О. 2
6 Заікіна  Поліна ЗОШ №20 Блащук Т.Л. 2
7 Малікова Тетяна ЗОШ №65 Коваленко О.В. 2
8 Михайлюк Софія ЗОШ №64 Войхевич В.В. 2
9 Лейфура Анастасія ММК Душенко В.О. 2
10 Ухань Олександра ЗОШ №51 Вечур О.А. 2
11 Лученкова Поліна ЗОШ №50 Вовк В.В. 3
12 Мазо Володимир ЗОШ №54 Веселкова М.В. 3
13 Саваш Анастасія ЗОШ №17 Зуєва Н.О. 3
14 Бойко Аліна ЗОШ №6 Назаренко С.Ю.  3
15 Базунов Михайло ЗОШ №45 Дудолад Л.В. 3
16 Худякова Вікторія ЗОШ №56 Пасічник А.М. 3
17 Козлова Ірина ЗОШ №59 Березнюк І.В. 3
18 Олійник Софія НВК «Чайка» Молдованенко Л.С. 3
19 Орельська Марія НВК «Зоря» Литвиненко О.М. 3
20 Баханович  Катерина ЗОШ №12 Наврось І.М. 3
21 Бундюченко Анна СЗОШ №22 Олексієнко О.В. 3
22 Філоненко Поліна ЗОШ №42 Жуля М.В. 3
23 Нікофоров Андрій ЗОШ №32 Авєріна І.Б. 3
24 Свєтлакова Олена ЗОШ №34 Чертенкова О.В. 3
25 Мельник  Софія МСНВК Лозінська В.В. 3

4 клас

Прізвище, ім` я Заклад Прізвище, ім` я, по батькові учителя Результат
1 Ніколаєва  Альбіна СЗОШ №59 Невська І.В. 1
2 Дячкова Дар я ЗОШ №12 Бондаренко С.І. 1
3 Харченко  Георгій ЗОШ №18 Марочкіна І.О. 2
4 Петрощук Уляна ЗОШ №64 Дрожак І.М. 2
5 Распонін Данило ЗОШ №28 Старинська Ю. 2
6 Окс  Юлія ЗОШ №51 Риженкова Н.М. 2
7 Афанасьєв Іван ЗОШ №11 Бондарчук С.Б. 2
8 Меренков Тимур ЗОШ №1 Яблонська Т.Д. 2
9 Громенко Анна ЗОШ №56 Гонтарук Н.В. 2
10 Шафростов Володимир ЗОШ №22 Самілова А.М. 2
11 Ільїна Олександра  ЗОШ №35 Білоус О.М.  2
12 Карась  Катерина ЗОШ №48 Воронько І.Д. 2
13 Бойчук Євген ЗОШ №34 Молчанова Т.А. 3
14 Переяслав Єва ЗОШ №54 Подкатова Н.М. 3
15 Яновська Маргарита ЗОШ №65 Шеремет Н.Е. 3
16 Кихтань Кирилл ЗОШ №4 Козакова  Н.Д. 3
17 Сергеєв Єгор ЗОШ №52 Ганістрат С.В. 3
18 Болодуріна Олена ЗОШ №20 Стебловська Н.В. 3
19 Мартиненко Богдана ЗОШ №44 Самойленко Н.В. 3
20 Хмельн а Тетяна ЗОШ №57 Біліченко Н.Л. 3
21 Василенко Лілія ЗОШ №50 Каплун с.м. 3
22 Ванденко Ганна ЗОШ №53 Кужла О.О. 3
23 Жепало  Катерина ЗОШ №39 Свєтлікова В.А. 3
24 Якимович Катерина ЗОШ №47 Бабіч С.В. 3
25 Тертиченко  Марія ЗОШ №43 Нагорна Ю.В. 3
26 Кривицька  Марія МСНВК Кучеренко Г.Р. 3
27 Васильєва Дар я ММК Васильєва О.В. 3
28 Райнова Аліна НВК «Чайка» Шубрат С.В. 3
29 Сандул Таїсія ЗОШ №16 Білоглазова О.Р. 3
30 Ломоносова Наталія АДТ Лаврентьева І.В. 3
31 Подрушняк Нікіта ЗОШ №17 Стасюк  О.С. 3

Бажаємо подальших успіхів юним знавцям української мови!!! Дякуємо за підтримку юних обдарувань їх наставникам, батькам, керівникам закладів загальної середньої освіти!!!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.