![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/zobrazhennia_viber_2019-12-13_11-14-09-620x310.jpg)
12 грудня в рамках районних Спортивних ігор 2019-2020 навчального року відділ з гуманітарних питань та спорту адміністрації Заводського району на базі гімназії № 4 організував проведення змагань з баскетболу серед дівчат загальноосвітніх навчальних закладів району.
За результатами, підведеними суддівською колегією, І місце виборола команда гімназії № 4, ІІ місце посіла команда ЗОШ № 52, ІІІ місце – команда ЗОШ № 18.
Адміністрація Заводського району висловлює щиру подяку суддівській колегії за проведення змагань (головний суддя Ольга Хоменко).
Адміністрація Заводського району