50 переможців І (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Миколаївського територіального відділення Малої академії наук (наказ УО ММР від 29.01.2020 №34)

Відділення мовознавства

Секція «Українська мова»
1. Бобошко Анастасія 11 Перша українська гімназія
2. Жук Катерина 11 Гімназія №2 
3. Шевцова Владислава 11 Морський ліцей
4. Бірзул Олександр 11 Класичний ліцей 
Секція «Мистецтвознавство»
1. Кириченко Ірина   10 Муніципальний колегіум
Секція «Фольклористика»
1. Лісова Анастасія 10 Класичний ліцей
Секція «Зарубіжна література»
1 Гетманцева Каріна 11 Гімназія №2

Відділення філософії та суспільствознавства

Секція «Журналістика»
1. Веретеннікова Аліна 11 Перша українська гімназія
2. Чечикова Ольга 11 Гімназія №2 
Секція «Педагогіка»
1. Обухова Валерія 9 Муніципальний колегіум
Секція «Історія України»
1. Макарішин Сергій 11 ЗОШ №50
2. Гайдай Руслан 10 ЗОШ №29
3. Квасильчук Дмитро 11 ЗОШ №50
4. Дарієнко Дар я 11 ЗОШ №60
Секція «Археологія»
1. Іваненко Денис 11 Гімназія №3
Секція «Всесвітня історія»
1. Хорошко Катерина 11 ЗОШ №57
Секція «Соціологія»
1. Буряченко Олександр 9 Муніципальний колегіум
Секція «Етнологія»
1. Апостолова Оксана 11 Юридичний ліцей
Секція «Релігієзнавство, теологія, історія релігій»
1. Макаренко Антон 9 Муніципальний колегіум
Секція «Філософія»
1. Петриченко Христина 11 Гімназія №3
Секції «Правознавство»
1. Слободянюк Катерина 9 ЗОШ №19
2. Раков Михайло 10 ЗОШ №29
3. Філевська Єлизавета 11 ЗОШ №22
4. Лозьбіна Ярослава 9 ЗОШ №19
             

Відділення наук про Землю

Секція «Географія та ландшафтознавство»
1. Гергула Макар  11 Економомічний ліцей №1
2. Нікітіна Діана 11 Перша українська гімназія
3.  Кваша Вадим 10 Гімназія №2
4.  Станкевич Ольга 11 Перша українська гімназія
5. Жуковський Артем 11 Муніципальний колегіум
Секція «Гідрологія»
1. Арзуманова Каріна 11 ЗОШ №39

Відділення хімії та біології

Секція «Медицина»
1. Онофрійчук Вероніка 10 ЗОШ №54
2. Лобзін Андрій 11 Гімназія №2
Секція «Хімія»
1. Осіпов Данило 11 ЗОШ №19
2. Жмура Ростислав 11 Муніципальний колегіум
Секція «Психологія»
1.       Зігунова Софія Андріївна 11 ЗОШ № 16
             

Відділення екології та аграрних наук

Секція «Екологія»
1. Іванченко Ксенія 11 СЗОШ №22
Секція «Охорона довкілля та раціональне природовикористання»
1. Баглюк Уляна 10 СЗОШ №22
2. Бурій Дар’я 10 Станція юних натуралістів

(гімназія №41)

Відділення комп’ютерних наук

Секція «Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту»
1.       Омельченко Іван 10 Морський ліцей
Секція «Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту»
2.       Гуща Олександр 11 Морський ліцей
Секція «Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми»
3.       Білань Вікторія 11 ЗОШ №60

Відділення математики

            Секція «Математика»
1. Шпилька Владислав 11 Муніципальний колегіум
Секція «Математичне моделювання»
1. Дворецька Марія 9 Муніципальний колегіум
2. Новицький Володимир 11 Муніципальний колегіум
Відділення фізики і астрономії
Секція «Теоретична фізика»
1. Бєлякова Вікторія 11 ЗОШ №35
2. Майсурадзе Юрій 11 Муніципальний колегіум
Секція «Експериментальна фізика»
1. Пятибратов Максим 9 Морський ліцей
2. Гуржий Андрій 9 Морський ліцей
Секція «Астрономія та астрофізика»
1. Соколан Федір 10 Морський ліцей
2. Деордієв Дмитро 11 ЗОШ №3

Бажаємо здобути перемогу на ІI (обласному) етапі конкурсу!!! Дякуємо керівникам закладів освіти, педагогам і батькам за підтримку юних науковців!!!

Слова щирої вдячності директорам і педагогічним колективам муніципального колегіуму (Січко С.М.), ЗОШ №3 (Зінченко Д.Є.) за допомогу в організації і проведенні І (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

 

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.