![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/03/Bez-imeni-1-617x310.png)
З 28 лютого по 01 березня 2020 року у місті Вінниця відбувся Перший Всеукраїнський інструментальний конкурс імені І.Я.Падеревського в рамках культурно-освітнього проекту „Шопенівські зустрічі”.
Дитячу школу мистецтв № 3 на конкурсі представила учениця 7 класу фортепіано Вашуріна Варвара (викладач Скоморохова О.Б.).
У номінації „Соліст молодшої групи” (8-12 років) вона отримала Диплом за участь у конкурсі та набрала 82 бали за 100 бальною шкалою.
За участю Вашуріної Варвари був проведено майстер-клас Мареком Шлезером – польськім піаністом, викладачем фортепіано Краківської музичної академії, Лауреатом Міжнародних конкурсів. Це є бесцінним досвідом в житті майбутнього музиканта.
Бажаємо подальших успіхів та перемог!
![](https://static.wixstatic.com/media/45401d_912e30bcbd0c4eaea6a819360896f874~mv2.jpg/v1/fill/w_544,h_776,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01/45401d_912e30bcbd0c4eaea6a819360896f874~mv2.webp)