![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/05/96419662_264632204660897_2345109842206654464_n-620x310.jpg)
Лауреатами трьох перших премій на Міжнародному фестивалі-конкурсі “Парад зірок” (м. Полтава) стали талановиті вихованці ДЦ позашкільної роботи Корабельного району: “Народний художній колектив” вокальне об’єднання “Відлуння” – гурт “Нащадки”, гурт”Тоніка” та солістка Шакула Олеся.
Бажаємо подальших творчих здобутків!!!
Дякуємо адміністрації закладу, наставникам і батькам за підтримку юних талантів!!!