![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/09/2-1-355x310.jpg)
Костирко Софія, вихованка «Народного художнього колективу» гуртка сольного співу «Престиж» БТДЮ Інгульського району, пройшла відбірковий тур благодійного творчого проєкту «Дует з зіркою». Софія заспівала дуетом з Народною артисткою України Ніною Матвієнко. Цей дует чарівно прозвучав під час виконання пісні «Квітка-душа».
Пишаємося!!!
Дякуємо адміністрації закладу, наставнику та батькам за підтримку обдарованої особистості!!!