![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/10/120585302_660409491141871_1230992128104803452_n-620x310.jpg)
На урочистій церемонії Х Міжнародного проєкту «Україна й українці — цвіт нації, гордість країни» відзнаки отримали кращі представники органів місцевого самоврядування, видатні політичні та громадські діячі, учасники АТО, керівники підприємств державних і недержавних структур, громадських організацій, благодійники, митці.Проєкт покликаний втілити народну любов до незламних, сильних співвітчизників, в очах яких відображаються світлі образи патріотів, які надихають своїм прикладом інших на звершення та відкриття нових горизонтів і можливостей.
Попри всі проблеми непростого часу – це паростки добра, сили, вірності, незламності, які об’єднують націю, бо саме єдність, любов і повага до ближніх найбільше потрібні суспільству.
Щиро вітаємо шановного Андрія Анатолійовича, який гідно презентує Миколаїв, заклад освіти, в якому працює.
Зичимо невичерпних джерел енергії і наснаги, плідної творчої праці і нових здобутків на освітянський ниві!