Переможці ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 2020 (онлайн)

05-08 листопада відбувся ІІІ етап  Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 2020 (онлайн). Вихованці Миколаєва посіли призові місця у 13 секціях:

1 місце

Секція “Селекція та генетика”

Мірошніченко Нікіта Олександрович– вихованець гуртка Обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, випускник Першої української гімназії імені М. Аркаса Миколаївської міської ради

Секція «Археологія»

Гембержевська Дар’я Геннадіївна– випускниця Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Миколаївської міської ради, вихованка гуртків Миколаївського обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді 

2 місце

Секція «Зарубіжна література

Погосова Ніна Едуардівна– учениця 10 класу Миколаївської  спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Миколаївської міської ради, вихованка обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради

Секція «Теоретична фізика»

Майсурадзе Юрій Гурамович– випускник Миколаївського муніципального колегіуму імені В.Д. Чайки Миколаївської міської ради

Секція «Прикладна математика»

Новицький Володимир Сергійович– випускник Миколаївського муніципального колегіуму імені В.Д. Чайки Миколаївської міської ради

3 місце

Секція «Всесвітня історія»

Дубов Юрій Вікторович– учень 11 класу Миколаївського муніципального колегіуму імені В.Д.Чайки Миколаївської міської ради

Секція Екологія

Іванченко Ксенія Віталіївна– вихованка гуртка Миколаївського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, учениця 11 класу Миколаївської спеціалізованої школи І –ІІІ ступенів № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Миколаївської міської ради

Секція «Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження»

Іванченко Ксенія Віталіївна– вихованка гуртка Миколаївського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, учениця 11 класу Миколаївської спеціалізованої школи І –ІІІ ступенів № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Миколаївської міської ради

Секція «Науково-технічна творчість та винахідництво»

Новицький Володимир Сергійович– вихованець гуртка Миколаївського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, випускник Миколаївського муніципального колегіуму імені В.Д. Чайки Миколаївської міської ради

Секція «Компютерні системи та мережі»

Омельченко Іван Юрійович– вихованець гуртка палацу творчості учнів м. Миколаєва, учень 11 класу Миколаївського морського ліцею імені професора М. Александрова Миколаївської міської ради

Секція «Математика»

Шпилька Владислав Сергійович – випускник Миколаївського муніципального колегіуму імені В.Д. Чайки Миколаївської міської ради

Секція «Аерофізика та космічні дослідження»

Соколан Федір Ігорович – учень 11 класу Миколаївського морського ліцею імені професора М. Александрова Миколаївської міської ради

Секція «Астрономія та астрофізика»

Деордієв Дмитро Русланович – вихованець гуртка Станції юних техніків м. Миколаєва, випускник Миколаївської загальноосвітньої школи І –ІІІ ступенів № 3 Миколаївської міської ради.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.