![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/11/127194928_771346633595019_3401638583287717472_o-620x310.jpg)
Юні журналісти БТДЮ Інгульського району Даша Кушнір і Варя Ахмедова нагороджені за два перших місця у номінаціях
«Моя майбутні професія» і «Безмежний світ моєї уяви», Максим Нестеренко – за участь у конкурсі (номінація «Моя майбутня професія).
Конкурсанти отримали й збірку пані Людмила Чижової – місцевого автора з її автографом. Для усіх дітей господарі філії бібліотеки №8 ЦМБ для дітей провели зустріч із кореспондентом редакції новин Суспільного телебачення (Миколаїв) пані Світланою Кльосовою. Цікавою видалася розмова. І як годиться фото на згадку.
Бажаємо нових творчих здобутків!!!