![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/IMG-d939912141021d12dba02a2c4654ebe8-V-620x310.jpg)
В обласному конкурсі юних фотоаматорів «Дякую тобі, моя рідна мати», що проводився ГО «Миколаївська обласна асоціація ветеранів Афганістану та АТО» за серію фотографій «Рідна мати» учень гімназії №4 Сидоров Максим (гурток «Юнкор», керівник Гуляєва О.С.) посів почесне ІІ місце і був нагороджений грамотою, цукерками та футбольним м’ячем.
Бажаємо нових цікавих сюжетів, творчого натхнення, перемог та визнання!