![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/01/0749-620x310.jpg)
Нещодавно Київською муніципальною академією ім. Р.М. Глієра був проведений 5-й Міжнародний дистанційний фестиваль-конкурс мистецтв «Soloviov-art», яке оцінювало професійне міжнародне журі.
Учениця Миколаївського професійного суднобудівного ліцею Студзінська Майя (група 41/42) стала лауреатом І премії у номінації «Естрадний вокал» ІІ юнацької категорії (17-19 років).
Дипломом також нагороджено керівника вокальної студії ліцею Шубіна Анатолія Івановича, який підготував Майю до участі у конкурсі.
Пишаємось нашими талантами та бажаємо подальших успіхів!