![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/02/IMG-59839e7c1d18dabfc05d60e72553335c-V-1-620x310.jpg)
Високі результати показали вихованці БТДЮ Інгульського району гуртка “Туристське багатоборство” та “Пішохідний туризм” ( керівники Пушкаренко В.Д., Лисунець О. С.) у змаганнях зі скелелазіння: I місце серед команд старшого віку.
Особисті призові місця:
I місце – Мединський Іван
II місце – Шептинський В’ячеслав
III місце – Побережний Андрій
II місце – Шептинський В’ячеслав
III місце – Побережний Андрій