![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/1-1-620x310.jpg)
У квітні 2021 року відбувся фестиваль дитячої творчості «ART LAND FEST Кам’янець Подільськ», активними он-лайн учасниками якого стали вихованці театральної студії «ТАМ». Он-лайн виступи юних театралів підкорили серця членів жюрі й на фестивалі-конкурсі «Viva Italia» в Італії (м. Рим).
Дякуємо адміністрації закладу, вчителю предмету «Основи театрального мистецтва» Людмилі Головчак, батькам за підтримку юних обдарувань!!! Нових творчих здобутків!!!