![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/zmahannia_ptm4-620x310.jpg)
23 вересня 2021 року на базі Миколаївського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся щорічний обласний конкурс-змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання. Участь у змаганнях взяла команда міської станції юних техніків у складі трьох вихованців віком до 10 років (керівник – Гурська І.М.).
Діти виконували три види завдань: технічне, творче та спортивно-технічне завдання. Також усі учасники змагань складали теоретичний залік з питань, визначених програмою гуртка початкового технічного моделювання.
За результатами обласного конкурсу-змагань команда міськСЮТ посіла ІІ командне місце.
Вітаємо команду та керівника гуртка початкового технічного моделювання Гурську Ірину Марківну!
Бажаємо нових здобутків!!!