![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/IMG-e95c24cfffb38191f1f9c13aa2dd575d-V-620x310.jpg)
Танцюра Валерія – неодноразова переможниця чемпіонатів на каное в одиночному та парному заїздах. За цей рік у Валерії – шість перемог: грамоти, дипломи та медалі за перші місця.
У селі Щербані — І місце на ХХХХІ чемпіонаті Миколаївської області пам’яті М.М.Рябошапки.
2 жовтня 2021 року Валерія зайняла два перших місця на змаганнях в Рибачому Стані на каное пам’яті майстра Ларіна В.В. у відкритому чемпіонаті Миколаївської області.
У селі Щербані — І місце на ХХХХІ чемпіонаті Миколаївської області пам’яті М.М.Рябошапки.
2 жовтня 2021 року Валерія зайняла два перших місця на змаганнях в Рибачому Стані на каное пам’яті майстра Ларіна В.В. у відкритому чемпіонаті Миколаївської області.
Бажаємо подальших перемог!