![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/zmahannia_foto1-1-620x310.jpg)
20 жовтня цього року виховаці міської станції юних техніків взяли участь в щорічному обласному конкурсі-змаганнх юних фотоаматорів «Ми – діти України» серед вихованців закладів позашкільної освіти, який проводиться на базі Миколаївського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.
Змагання складались з декількох етапів: виконання тестових завдань, надання на суд журі робіт, виконаних вдома, та бліц-конкурсу в заданій локації.
Вітаємо юних фотоаматорів студії “ФотоКрок” міськСЮТ з перемогами в особистих першостях обласних змагань “Ми – діти України”! За загальними підсумками Вадим Дар’єв та Марк Зотов під керівництвом Гузій І.С. здобули перше командне місце, а Петришина Тетяна та Горпенко Вікторія (керівник Биць Д.О.) посіли четверте командне місце.