![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/avia7-620x310.jpg)
21 жовтня 2021 року на базі Миколаївського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбулися щорічні обласні змагання з авіамодельного спорту (моделі метальних планерів), в яких взяла участь команда юних авіамоделістів міської станції юних техніків м.Миколаєва під керівництвом Каширіна Ф.Ю.
В змаганнях брали участь планери, призначені для польотів в закритому приміщенні, не оснащені яким-небудь двигуном (клас F1N); кожен учасник міг здійснити 5 польотів, з яких до заліку зараховувались три кращих результати.
За результатами змагань вихованці міської станції юних техніків м.Миколаєва вибороли такі результати: Іваненко Максим – ІІІ місце, Мудрецов Михайло – ІІІ місце, Примаченко Тимур – ІІ місце.
Вітаємо вихованців – призерів обласних змагань з авіамодельного спорту та керівника гуртка авіамоделювання міськСЮТ!