![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/lt03444065_quantized-600x310.png)
Керівництво компанії «Cambridge Club» в особі директора Надії Приступи висловлює щиру вдячність директору та педагогічному колективу ЗОШ №57 імені Тараса Григоровича Шевченка міста Миколаєва – Малахову Андрію Анатолійовичу та директору Центру професійного розвитку педагогічних працівників Миколаївської міської ради – Тарасовій Ользі Володимирівні за сприяння та організації зустрічі.
Щиро радіємо та бажаємо успіхів і процвітання!