![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/photo_2021-12-29_12-40-25-620x310.jpg)
Напередодні Нового року творчий колектив Палацу творчості учнів м. Миколаєва (директор Світлана Саранчина) отримав почесну відзнаку в галузі позашкільної освіти «Лідер Позашкільної освіти-2021». Міністерство освіти та науки України, Міжнародна асоціація позашкільної освіти, видавнича група «Шкільний світ» високо оцінили діяльність закладу.
Пишаємося вами, колеги! Щиро вітаємо з визнанням на рівні держави! Бажаємо натхнення та нових здобутків!