![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/FB_IMG_1644825617431-620x310.jpg)
Щиро радіємо і вітаємо з черговою перемогою вихованку БТДЮ Інгульського району!
Анастасія Братащук – талановита юна вокалістка “Народного художнього колективу” гуртка сольного співу “Престиж” ( керівник Тетяна Табакар) отримала блискучу перемогу – ГРАН-ПРІ у XIX Всеукраїнському фестивалі-конкурсі військово-патріотичної творчості “Оберіг”(м.Херсон) з піснею “Хочу жити без війни”.
Також вітаємо Айвазян Анну – вихованку колективу, яка стала лауреатом фестивалю.
Бажаємо творчого натхнення, подальшого вдосконалення, яскравих перемог і нових творчих злетів!