![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/04/IMG-115aa3b7361f968b7a4845bf8ef615bb-V.jpg)
У Миколаївському економічному ліцеї №2 відбулась цікава зустріч. До ліцею завітав випускник 2000 року, доктор наук, лікар ветеринарної медицини, доцент Харківського національного фармацевтичного університету Морозенко Д.В. Зустріч була корисною: спілкування з людиною, яка здійснила мрію дитинства.
Корисною для ліцеїстів була і розповідь про університет із великою кількістю виняткових спеціальностей на перехресті медицини, хімії та економіки. До речі, питань у учнів було багато: і про життя, і про університет, і, навіть, про ліцей.