![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/01/IMG-5e7a5596553ba0c77df473b9c0eab866-V-620x310.jpg)
Відома істина, що вивчати мову найкраще, спілкуючись з її носієм, тому вчителі англійської мови Миколаївської гімназії 4 активно та систематично співпрацюють з волонтерами з Америки.
Так, до гімназистів нашого закладу вкотре завiтала волонтер з Америки Сара Вінтер. Цього разу учні 7-В класу мали гарну можливiсть попрактикуватися у вивченні англiйської мови. Зокрема учні були дуже зацікавлені комунікативною грою, адже відомо, що найкраще та найлегше вчитись граючи.